IR darbastalis spausdinti
Du variantai pasistatyti namą

Šiaip jau širdyje daug galvojau, kalbėjausi su pažįstamais, draugais ir priėjau išvados, jog iš tiesų, tai abu keliai yra įmanomi. Tokia išvada mane nuramino ir aš pasirašiau vyro variantui, taip perduodama į jo rankas ir pagrindinę atsakomybę, ir taip pasilikdama saugi ir rami.

Ir koks rezultatas? Aš sau rami vaikštinėju, kiek lieka laiko, padedu prie namo mažais darbeliais, o vyras - varo, griūna, lekia. Man taip nenormalu, o jam - gerai. Štai taip ir statome namą - charizmatiškai. Dar vienas svarbus dvasinis statybų akcentas, juk, kaip toje Šventoje knygoje parašyta: „veltui statybininkai vargsta, jei Viešpats namo nestato“. Taigi, ar Jis stato su mumis, o mes su Juo? Praėjusiais metais šeimos vakaro maldoje kasdien skaitydavome šv.Juozapo maldą, ją gavome iš draugų šeimos, kurie šios maldos dėka labai sėkmingai įsigijo didesnį butą. Ir šiaip, kas gi kitas iš šventųjų labiausiai supranta statybos reikalus, jei ne dailidė Juozapas!

Tačiau pavasariop maldą apleidome ir jėgos akivaizdžiai sumažėjo. Labai laukiu to laiko, kai vyras kiek aptvarkys tą mūsų statinį, ir mes viena koja galėsime gyventi tebestatomame name, būtinai sugrįšime prie maldos. Nes, jei pasirenki statybai tą charizmatiškąjį variantą, be maldos varikliai greit stoja.Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti